Niech nauka języków stanie się przyjemna

Na forum: pomoc w sprawdzeniu wypracowań, wyjaœnienie gramatyki i ciekawostki językowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   Mapa forum Sitemap

Oficjalne forum serwisu "Język angielski online" :)

REKLAMA

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum językowe Strona Główna » Linkownia
Autor Wiadomość
bedzialka

PostWysłany: Pią Paź 30, 2015 1:39 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Ostatnio szukając nowej pracy natknęłam się na ten portal: http://www.linguajob.pl i powiem Wam, że się strasznie ucieszyłam, bo na tych popularnych portalach ciężko czasem było z sensownymi ogłoszeniami skupiającymi się na językach. Mam nadzieję, że komuś się przyda w szukaniu pracy Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ludwiczek

PostWysłany: Czw Lis 12, 2015 11:20 am Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Zgadzam się, że wreszcie jest strona na której jest tak wiele ofert z różnych dziedzin i które uwzględniają języki- nawet te mniej popularne. Znałem tę stronę wcześniej ponieważ chciałem znaleźć pracę z językiem niemieckim lub norweskim. O ile z tym pierwszym nie ma problemu tak każdy inny mnie znany język na rynku Polskim - to już jest problem. Linguajob jest kopalnią ofert prestiżowych firm i warto też skorzystać z kreatora kariery- fajnie naprowadza na to co chciałbyś robić w życiu Smile

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat