Niech nauka języków stanie się przyjemna

Na forum: pomoc w sprawdzeniu wypracowań, wyjaœnienie gramatyki i ciekawostki językowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   Mapa forum Sitemap

Oficjalne forum serwisu "Język angielski online" :)

REKLAMA

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum językowe Strona Główna » Studia i szkoły językowe
Autor Wiadomość
tortoise

PostWysłany: Czw Lut 05, 2015 6:21 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Cześć,

przepraszam, jeśli w złym dziale, ale pasuje mi tematem.

Chciałbym się zapisać na kurs językowy, prawdopodobnie na włoski. Czy ktoś może polecić dobrą (w stosunku do przystępnej ceny) szkołę językową w Krakowie? Im bliżej Ruczaju, tym lepiej Smile

Pozdrawiam.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aragorn8

PostWysłany: Pią Maj 08, 2015 10:05 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Sporo fajnych opcji kursów językowych możesz znaleźć w empik school. Sam korzystałem z ich usług i zdecydowanie polecam.
bedzialka

PostWysłany: Sro Lip 08, 2015 12:27 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

a Lincoln? Ja tam chodzilam na angielski, ale wloski tez maja z tego co wiem Smile
ludwiczek

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2015 3:02 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

też polecam Lincolna. może i nie jest w okolicach ruczaju, ale na karmelicką jest dobry dojazd. chodziłem tam rzez wakacje wlasnie na wloski i sobie chwale

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 12:27 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Szeroką ofertę kursów językowych w tym właśnie włoskiego proponuje Glossa. Jest to co prawda na ul. Dietla 103 ale myślę, że warto dotrzeć:) więcej info tutaj: http://www.glossa.pl/
mariowol11

PostWysłany: Sro Paź 21, 2015 4:04 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

ja chodziłem do empik school, fajnie uczą, ale trochę żałowałem, że nie znalałem tańszego kursu w wyszukiwarce https://needaschool.com/pl/wroclaw/szkoly/wszystkie-jezyki
właśnie tutaj moja dziewczyna znalazła Lingua Session i była bardzo zadowolona, zajecia 3 razy w tygodniu, fajna lektorka, duzo zadań domowych. Nauczyła się na całkiem niezłym poziomie porozumiewać
bedzialka

PostWysłany: Pon Paź 26, 2015 10:59 am Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Hej, ja też polecam Lincolna. Chodziłam tam w zeszłym roku na angielski i bardzo mi się podobało Smile Na ten rok też się zapiszę do Lincolna, bo dużo się nauczyłam. Wink
luizkaa

PostWysłany: Pon Lis 30, 2015 9:15 am Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Może jednak spróbowalibyście takich szkoleń jak tutaj - kursy mikołów? takie metody podobno dają najlepsze efekty...
bedzialka

PostWysłany: Pon Mar 21, 2016 8:33 am Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Ja chodziłam do LINCOLNA i dobrze wspominam. Smile
ludwiczek

PostWysłany: Nie Kwi 03, 2016 4:38 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Tak jak pisałem, LINCOLN godny polecenia. Teraz na niemiecki chodzę i idzie mi dość dobrze. Szczerze powiedziawszy, kiedy zdecydowałem się na tyn niemiecki, to nawet inej szkoły nie brałem pod uwagę...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat