Niech nauka języków stanie się przyjemna

Na forum: pomoc w sprawdzeniu wypracowań, wyjaœnienie gramatyki i ciekawostki językowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   Mapa forum Sitemap

Oficjalne forum serwisu "Język angielski online" :)

REKLAMA

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum językowe Strona Główna » Materiały do nauki
Autor Wiadomość
angielskifan

PostWysłany: Sro Sty 21, 2015 10:59 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Może i pytanie od czapy, ale polecacie jakiś kurs języka niemieckiego online?

Na razie ukończyłem ten - http://podstawyniemieckiego.pl i chciałbym poszerzyć swoje wiadomości (planuję wyjazd za granicę).

Jakieś propozycje? Mogą być kursy online, książki, bądź inne pomoce naukowe, ale nie jakieś super drogie Razz

Pozdrawiam,
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kroso

PostWysłany: Czw Sty 22, 2015 4:53 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Najbardziej polecam kursy empikowe, ale także książki dostępne w tej księgarni - można sobie łatwo przyswoić język Smile

PostWysłany: Sob Sty 31, 2015 12:13 am Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

angielskifan napisał:
Może i pytanie od czapy, ale polecacie jakiś kurs języka niemieckiego online?

Na razie ukończyłem ten - http://podstawyniemieckiego.pl i chciałbym poszerzyć swoje wiadomości (planuję wyjazd za granicę).

Jakieś propozycje? Mogą być kursy online, książki, bądź inne pomoce naukowe, ale nie jakieś super drogie Razz

Pozdrawiam,

Zdecydowanie do nauki niemieckiego przez Internet polecam Ci Kurs Niemieckiego eTutor
Przede wszystkim za jakość materiałów, świetny według mnie system nauki nowych słówek wraz z powtórkami oraz oczywiście wbudowany multimedialny słownik.

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2015 10:46 am Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

sprawdź sobie w sieci programy do nauki niemieckiego, jest ich pełno i niektóre z nich są naprawdę dobre Smile są też takie rozwiązania, które nie są drogie, ale można osiągnąć dzięki nim niezły poziom wybranego języka obcego.
vider

PostWysłany: Wto Sie 04, 2015 8:57 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Ja właśnie zaczynam naukę niemieckiego i jest tego tyle w necie, że chętnie bym wybrał coś co ktoś poleci, bo wiele kursów jest słabych wg mnie i już nawet myślałem o książce z kluczem, ale czy będzie mi się chciało robić i sprawdzać samemu.. trochę słabo. Na początek spróbuje tego kursu podstawyniemieckiego, ale może jeszcze coś polecicie?
Pop

PostWysłany: Czw Paź 08, 2015 12:54 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Szczerze, ja uczyłem się niemieckiego kilka lat w szkole i słabo. Dopiero po jakimś czasie znalazłem metodę Emila Krebsa z krebsmethod.com i to pozwoliło mi mówić swobodnie w tym języku.... dla każdego coś innego. Uważam, że ten kurs to dobre urozmaicenie nauki. Zwłaszcza, że ćwiczy się odpowiadanie na pytania i układanie całych zdań w rozmowie, z czym się pierwszy raz spotkałem.
Artur.Tu

PostWysłany: Pią Paź 09, 2015 2:10 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

A czy kursy online w ogóle dają jakiś efekt? Ja właśnie chciałbym nauczyć się języka, podstawy jakieś mam , ale to za mało, płynnie mówić, a zależy mi przede wszystkim na mówieniu. Na kurs nie bardzo mnie stać, bo jest on dość kosztowny, a wolałbym te pieniądze przeznaczyć na jakieś porządne wakacje: ) Może ktoś podpowie, gdzie można znaleźć jakiś niedrogi kurs online i czy to w ogóle jest gra warta świeczki czy nie koniecznie? Co pomaga w nauce języka? Oglądanie filmów w tym języku? Słuchanie muzyki i czytanie książek? Jak sądzicie?
AngielskiOnline

PostWysłany: Nie Sty 10, 2016 12:29 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Do nauki mówienia zdecydowanie najlepiej uczyć się całych angielskich zdań i zwrotów.
Opis metody, która opisuje w jaki sposób uczyć się mówić po angielsku bez nauki gramatyki znajdziecie na stronie: Jak szybko nauczyć się mówić po angielsku.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat