Niech nauka języków stanie się przyjemna

Na forum: pomoc w sprawdzeniu wypracowań, wyjaœnienie gramatyki i ciekawostki językowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   Mapa forum Sitemap

Oficjalne forum serwisu "Język angielski online" :)

REKLAMA

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum językowe Strona Główna » Materiały do nauki
Autor Wiadomość
Kubalin

PostWysłany: Pią Paź 31, 2014 8:07 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Cześć! Jestem nowy.
Przychodzę z konkretnym problemem.
Internet daje dzisiaj możliwość nauczenia się języka samemu i nie mówię tu tylko o tych popularnych językach.
Kiedyś sobie buszowałem po necie, szukałem różnych fajnych źródeł i znalazłem świetną stronkę, gdzie było multum języków.
Nie pamiętam, czy wszystkie języki były obsługiwane tylko przez język angielski, czy można było sobie wybrać język do nauki.
W każdym razie, wydaje mi się, że zapisałem tę stronkę, ale teraz nie mogę nigdzie jej znaleźć w swoich plikach.
Może ktoś ją kojarzy?
Jakieś cechy charakterystyczne.
To było coś w rodzaju kolejnych lekcji.
Wybierało się dajmy na to język bułgarski.
W 1. lekcji były podstawowe zwroty. Działało to na zasadzie,że słyszałem zdanie, a potem to zdanie mogłem sobie przeczytać lub na odwrót. Po drugiej stronie było tłumaczenie w angielskim lub języku, którym wybraliśmy - nie pamiętam dokładnie. Było tam naprawdę dużo takich lekcji i multum języków.
Aha, no i były to raczej takie dialogi i korzystanie z serwisu nie wymagało rejestracji. Proszę o pomoc.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AngielskiOnline

PostWysłany: Sob Sty 31, 2015 12:25 am Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Jeżeli jeszcze nie znalazłeś tej strony (bo temat założyłeś dość dawno temu) to sprawdź stronę http://www.slowka.pl/ - coś mi się wydaje, ze właśnie o nią Ci chodziło Smile

PostWysłany: Sob Sty 31, 2015 8:10 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

A możecie polecić jakieś aplikacje na smartfona uczące języka?

PostWysłany: Pią Lut 20, 2015 11:59 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

wpisz sobie w sklepie playa w telefonie język angielski i znajdzie Ci kilka bezpłatnych aplikacji do nauki języka
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiamo

PostWysłany: Czw Mar 19, 2015 1:05 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Szukałam ale na nic nie mogę się zdecydować. Jeśli ktoś korzystał z jakiś fajnych bezpłatnych aplikacji niech się podzieli!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat