Niech nauka języków stanie się przyjemna

Na forum: pomoc w sprawdzeniu wypracowań, wyjaœnienie gramatyki i ciekawostki językowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   Mapa forum Sitemap

Oficjalne forum serwisu "Język angielski online" :)

REKLAMA

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum językowe Strona Główna » Linkownia
Autor Wiadomość
EngliszMan
Gość

PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 7:59 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Poszukuję darmowego, lub za sms-a programu do nauki samych słówek z j.angielskiego. moje wymagania to:
-w miarę duża ilośc słówek,
-słówka podzielone na kategorie,
-możliwość dodania własnych słówek,
-testy ze słuchu, pisowni,

Dziękuję serdecznie i pozdrawiam.
Genius
Moderator

PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 8:12 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

podpisuję się pod tym Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator
Site Admin

PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 10:26 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

http://www.slownictwo.pl/
http://www.slowka.pl/
http://www.ang.pl/slowka.php
http://www.jezykiobce.pl/ - demo niektórych programów

r00t7

PostWysłany: Nie Paź 29, 2006 8:48 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

znam te serwisy Smile slowka.pl i ang.pl sa bardzo dobre
administrator
Site Admin

PostWysłany: Pią Lis 17, 2006 11:58 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

10,000 najczęstszych haseł w języku angielskim

toomeek

PostWysłany: Sob Lis 18, 2006 12:23 am Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

dzieki Lexy ale troche zejdzie zeby to opanowac Very HappyVery Happy
administrator
Site Admin

PostWysłany: Sob Lis 18, 2006 12:32 am Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Hehe ciekawe czy kiedykolwiek znajdę czas aby chociaż je przejrzeć Wink

toomeek

PostWysłany: Sob Lis 18, 2006 1:38 am Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

hehe dokładnie przejrzec je to juz sztuka a co dopiero sie ich nauczyc Very Happy
Rom
Gość

PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 9:52 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Uczę się słówek przy pomocy Supermemo, mają swoja stronę. Fakt, trzeba trochę zapłacić, ale jest to 90.- na rok, więc wydatek niewielki, a jeszcze dostałem do dego płytę i podręcznik do z rozmówkami. System rejestruje moje postepy, wynika z niego, że ucze się juz 740 dni i mam opanowane ok 2500 słówek. Przyjąłem zasadę małych kroków i dziennie do tej pory opanowywałem 5 nowych słówek + powtórki starych, różnie to bywa, w zależnosci od ilości popełninych błędów od 120 do 180 . Obecnie uczę się bezpłatnie dodatkowo czasowników nieregularnych. Na marginesie dodam, że od końca października uczęszczam na bardzo intensywny kurs angielskiego, 3 x 4 godziny tygodniowo i ukończyłem już pierwszy podstawowy etap, tzw. starter. Od stycznia cd.
Do tego dodam, jako ciekawostkę, że mam lat 60!!
Mam nadzieję, że nikomu na forum to nie przeszkadza.
Pozdrawiam.
juzew
Moderator

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 2:38 am Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Rom napisał:
Do tego dodam, jako ciekawostkę, że mam lat 60!!
Mam nadzieję, że nikomu na forum to nie przeszkadza.

No to zaraz Cię zbanujemy. Wink Razz Żartuję.
Witamy, fajnie jakbyś się zarejestrował i trochę tu z nami pogadał Smile. A co do Twojego kursu to na prawdę intensywny, gratuluję wytrwałości.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat