Niech nauka języków stanie się przyjemna

Na forum: pomoc w sprawdzeniu wypracowań, wyjaœnienie gramatyki i ciekawostki językowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   Mapa forum Sitemap

Oficjalne forum serwisu "Język angielski online" :)

REKLAMA

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum językowe Strona Główna » Linkownia
Autor Wiadomość
maryd

PostWysłany: Pią Gru 07, 2012 8:04 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Witam, jako 21 letni pasjonat języków obcych postanowiłem założyć bloga na którym recenzować będę książki do języków obcych, głównie angielski oraz francuski z racji uczenia się owych przedmiotów. Zaglądając na mój blog dowiecie się wielu ciekawostek, czy to o "trudności" (pojęcie względne), opłacalności nauki i wiele więcej!

Zapraszam:
http://swiatjezykowca.blogspot.com/

PostWysłany: Pią Sty 04, 2013 12:55 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Fajnie bo nie ma chyba bloga tylko i wyłacznie w tej tematyce.
Wiem, że podobne to m.in.
Pleasure of English
Linguatrek

PostWysłany: Czw Lip 11, 2013 2:12 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

A czy może zastanawiałeś się nad zrecenzowaniem książki Matura podstawowa. Repetytorium z testami wydawnicrwa Macmillan?
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bearovski
Gość

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2015 2:41 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Pozwolę sobie zalinkować do siebie, zapraszam do czytania i komentowania Smile
https://bearinterpreter.wordpress.com/
taller

PostWysłany: Sro Maj 13, 2015 9:43 am Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

bardzo ciekawy blog Smile pewnie będę na niego wpadać co jakiś czas, bo fajne posty na nim publikujesz. widzę, że jesteś pasjonatem języka angielskiego więc może polecisz mi jakieś audio kursy językowe? interesuje mnie nauka angielskiego mp3 Very Happy chciałbym ich słuchać np. w autobusie, bo co dziennie spędzam mnóstwo czasu w podróży.
Tess

PostWysłany: Wto Cze 16, 2015 12:57 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Fajny pomysł Smile Będę zaglądać na blog Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat