Niech nauka języków stanie się przyjemna

Na forum: pomoc w sprawdzeniu wypracowań, wyjaœnienie gramatyki i ciekawostki językowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   Mapa forum Sitemap

Oficjalne forum serwisu "Język angielski online" :)

REKLAMA

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum językowe Strona Główna » Studia i szkoły językowe
Autor Wiadomość
karolaaas

PostWysłany: Wto Sty 06, 2015 7:22 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Polecam szkołę TFLS. Chodzę tam na kurs francuskiego. Kursy są bardzo ciekawe, ćwiczone są wszystkie sprawności językowe. Lektor skupia się na każdym z osobna, dzięki temu szybko nadrobiłam braki w zakresie gramatyki.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
telemorel

PostWysłany: Czw Sty 08, 2015 7:43 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Dobra szkola na ogarnięcie gadania to jednak English for you.Przede wszystkim miejsce to zapewnia super native speakers z roznych krajów swiata. Poznaliśmy gosci z USA Kanady i Uk.Miejsce ma super system na naukę języka. Polski lektor wprowadza zagadnienie które potem jest dyskutowane z native speaker.Nauka w małych grupach . English for you specjalizuje sie w angielskim w angielskim i to atut
smerfoll

PostWysłany: Czw Sty 29, 2015 12:12 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Proponuję zerknąć sobie na ten ranking, zawsze będzie to wskazówka przy wyborze szkoły

http://www.ocenwszystko.pl/r501,najlepsza-szkola-jezykow-obcych-w-warszawie.html
donek

PostWysłany: Wto Lut 03, 2015 6:18 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Polecam szkołę TFLS, bo jako nieliczna w Warszawie posiada kursy szwedzkiego. Chodziłem jeden semestr i zrobiłem duże postępy. Za tydzień zaczynam kurs na wyższym poziomie. Oceniam tę szkołę bardzo wysoko.
telemorel

PostWysłany: Nie Lut 22, 2015 10:10 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

smerfoll napisał:
Proponuję zerknąć sobie na ten ranking, zawsze będzie to wskazówka przy wyborze szkoły

http://www.ocenwszystko.pl/r501,najlepsza-szkola-jezykow-obcych-w-warszawie.html

Zresztą właśnie w tym rankingu English for you jest na pozycji numer jeden. 16 lat na rynku i fajna metoda nauki nastawiona na przełamywanie barier w mówieniu plus specjalizacja tylko w języku angielskim to wielkie atuty szkoły
Aragorn8

PostWysłany: Sro Mar 04, 2015 8:30 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Są też inne fajne szkoły językowe w rankingu jak np. empik school gdzie miałem okazję przygotowywać się do egzaminu na kursie FCE i w szybkim tempie nadrobiłem wszystkie braki przy wsparciu super nauczycieli.
Juliaaa30

PostWysłany: Pią Mar 13, 2015 2:19 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Ja mam wielu znajomych którzy robili, robią i przygotowują się do kursów w szkole Pi School. Chwalą sobie bardzo i z tego co widzę zdają egzaminy na wysokim poziomie Wink
legdar33

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 2:51 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Miałem okazję trafić na kurs do FCE w English for you, uważam, że fachowo przygotowali mnie do egzaminu, zajęcia podzielone między lektorami dużo wnosiły. Nie tylko zdałem certyfiakt, ale zwyczajnie polubiłem angielski. Konwersacje prowadzone były na najwyższym poziomie, dzięki temu rozwinąłem słownictwo i potrafię dość swobodnie gadać po angielsku. Szkoła posiada dobrze dobraną kadrę lektorów, którzy posiadają pasję do prowadzenia zajęć. Najważniejsze, że można obcować z lektorami z USA i Anglii. Bardzo wartościowym elementem zajęć są warsztaty w kafejce English For You. Można poznać sporo ciekawych lektorów
telemorel

PostWysłany: Nie Maj 24, 2015 8:46 am Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Zawsze warto mieć jakiś papier w kieszeni to pomaga w życiu
Aragorn8

PostWysłany: Sro Cze 10, 2015 2:46 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Jak najbardziej tak w związku z tym mój znajomy poszedł niedawno na kurs żeby FCE żeby się dobrze przygotować do egzaminu. Wybrał szkołę empik school i jest zadowolony bardzo.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat