Niech nauka języków stanie się przyjemna

Na forum: pomoc w sprawdzeniu wypracowań, wyjaœnienie gramatyki i ciekawostki językowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   Mapa forum Sitemap

Oficjalne forum serwisu "Język angielski online" :)

REKLAMA

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum językowe Strona Główna » Studia i szkoły językowe
Autor Wiadomość
llisek12

PostWysłany: Pon Gru 05, 2011 12:46 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Witajcie, proszę o opnie na temat kursów do FCE i CAE, które szkoły polecacie i dlaczego ???
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maczo123

PostWysłany: Pią Gru 09, 2011 11:08 am Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Propozycji jest kilka , ciekawa opcja to szkoła English For You, gdyż grupy są małe, a zajęcia prowadzone w systemie dualnym( 2 lektorów prowadzi kurs), polski lektor przygotowuje gramatykę, Natvie speaker zajmuje się konwersacjami. Przygotowywałem się tam do CAE rok temu i udało mi się zdać egzamin na B. Pomocne są dodatkowe warsztaty konwersacyjne z Nativami.
Do egzaminu FCE i matury uczęszczałem do szkoły "OK ", która jest ok. Dobra kadra, działają na rynku od dawna, bardzo przyjazna atmosfera i rozsądne ceny
krystia-nek

PostWysłany: Sob Gru 17, 2011 12:20 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Rzeczywiście system dualny jest ciekawą metodą, nie wart zapominać także np o Callanie
cape

PostWysłany: Pią Gru 30, 2011 7:32 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Słyszałem dobre opinie o English For You i ich systemie dualnym, ale osobiście poszukuje jakiejś szkoły na Ursynowie, gdyż English For You ma jedynie oddziały w Centrum i Pradze Południe. Jakieś może propozycje z okolic Ursynowa ???
krystia-nek

PostWysłany: Wto Sty 24, 2012 12:44 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

cape napisał:
Słyszałem dobre opinie o English For You i ich systemie dualnym, ale osobiście poszukuje jakiejś szkoły na Ursynowie, gdyż English For You ma jedynie oddziały w Centrum i Pradze Południe. Jakieś może propozycje z okolic Ursynowa ???

Wstukaj w google, potem poszperaj na forach
maczo123

PostWysłany: Czw Lut 02, 2012 2:45 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Można i tak...
supernatka

PostWysłany: Sob Lut 18, 2012 4:27 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Są dostępne kursy egzaminacyjne online bez konieczności wychodzenia z domu! Można też je wgrać w komputer. Zawierają ponad 1000 ćwiczeń i symulację egzaminu. To FCE i Fast Track to CAE SuperMemo, dostępne również na platformie e-learningowej supermemo.net. Opierają się na unikatowej metodzie zapamiętywania poprzez powtórki zaplanowane w odpowiednich odstępach czasu.
krystia-nek

PostWysłany: Wto Paź 02, 2012 12:37 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Ja osobiście takie kursy uważam jako uzupełnienie sprawy
krystia-nek

PostWysłany: Czw Sty 03, 2013 12:02 am Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

I co nikt więcej nie napisze w temacie
haaaamerrr

PostWysłany: Sro Sty 16, 2013 1:17 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

maczo123 napisał:
Propozycji jest kilka , ciekawa opcja to szkoła English For You, gdyż grupy są małe, a zajęcia prowadzone w systemie dualnym( 2 lektorów prowadzi kurs), polski lektor przygotowuje gramatykę, Natvie speaker zajmuje się konwersacjami. Przygotowywałem się tam do CAE rok temu i udało mi się zdać egzamin na B. Pomocne są dodatkowe warsztaty konwersacyjne z Nativami.
Do egzaminu FCE i matury uczęszczałem do szkoły "OK ", która jest ok. Dobra kadra, działają na rynku od dawna, bardzo przyjazna atmosfera i rozsądne ceny

Tak rzeczywiście w English For You jest dużo konwersacji i to z różnymi Nativami
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat