Niech nauka języków stanie się przyjemna

Na forum: pomoc w sprawdzeniu wypracowań, wyjaœnienie gramatyki i ciekawostki językowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   Mapa forum Sitemap

Oficjalne forum serwisu "Język angielski online" :)

REKLAMA

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum językowe Strona Główna » Materiały do nauki
Autor Wiadomość
pakk

PostWysłany: Pon Mar 19, 2007 5:37 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Na pewno dobrze się ściągnęło ?
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*dido*

PostWysłany: Pon Mar 19, 2007 7:32 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

pakk napisał:
Na pewno dobrze się ściągnęło ?

Już znalazłam błąd i już wszystko działa Smile

Dziękuję bardzo za podanie strony i sposobów na otwarcie pliku!
*dido*

PostWysłany: Wto Mar 20, 2007 2:33 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

A wracając do tematu - ciekawą książką jest "Advanced grammar in Use" Hewingsa.

Dla mnie niestety była momentami za trudna, więc przerzuciłam się na Murphy'ego, ale zostawiłam ją sobie na czas, kiedy będę umieć trochę więcej Smile

Według mnie, cała seria "Grammar in Use' jest ciekawie zrobiona i godna uwagi Smile
Edytka-P
Gość

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 12:39 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Ściągnęłam książkę ale żeby ją rozpakować potrzebne jest hasło. Czy ktoś może mi je podać??
Edytka-P
Gość

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 12:53 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Ok. Już wpadłam na to że trzeba wpisać swoje hasło do logowania. Ale gdy próbuje rozpakować plik to ciągle pojawia się komunikat że jest jakiś błąd. Próbowałam ściągać książkę ze wszystkich podanych i zawsze ten sam błąd się pojawia. Pomóżcie, proszę!!
*dido*

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 2:02 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Edytka-P napisał:
Ok. Już wpadłam na to że trzeba wpisać swoje hasło do logowania. Ale gdy próbuje rozpakować plik to ciągle pojawia się komunikat że jest jakiś błąd. Próbowałam ściągać książkę ze wszystkich podanych i zawsze ten sam błąd się pojawia. Pomóżcie, proszę!!

Też to przeoczyłam i robiłam ten sam błąd co Ty.

Jako hasło musisz wpisać englishtips.org Smile

To jest na stronie napisane i nie zauważyłam za pierwszym razem Smile
Monika
Gość

PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 12:20 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

cześć! Szukam CD do książki M. Vince - Language practice : teacher's test CD . Może ktoś ma przypadkiem albo wie, skąd można to ściągnąć.
pozdrawiam
Monika
chanjaa

PostWysłany: Czw Lip 24, 2008 11:55 am Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

z tego co widzialam to z tej stronki nie mozne sciagnac juz tego podrecznika, ma ktos moze inne namiary
dzazik

PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 11:23 am Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Skąd mogę ściągnąć te książkę?

Proszę o pomoc, lub jeśli ktoś ją ma to prosiłbym o przesłanie jej na amazik@tlen.pl Będę bardzo wdzieczny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat