Niech nauka języków stanie się przyjemna

Na forum: pomoc w sprawdzeniu wypracowań, wyjaœnienie gramatyki i ciekawostki językowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   Mapa forum Sitemap

Oficjalne forum serwisu "Język angielski online" :)

REKLAMA

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum językowe Strona Główna » Materiały do nauki
Autor Wiadomość
Emilka333

PostWysłany: Czw Gru 09, 2010 5:06 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Hej, jakie znacie podręczniki do angielskiej gramatyki? Ja kupiłam sobie ostatnio Wielką gramatykę języka angielskiego z wyd. Edgard - to chyba faktycznie największa tego typu książka na rynku - dobrze wyjaśnione zagadnienia (mi bardzo pomagają wykresy i tabelki) i mnóstwo ćwiczeń - pod teorią i jeszcze jeden zestaw na zakończenie działu. Mi się bardzo podoba - polecam!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol602

PostWysłany: Nie Lut 12, 2012 8:23 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Zobacz na AUDIOROOM znajdziesz tam bardzo dużo książek w wersji elektronicznej do nauki angielskiego. A jak się zapiszesz na newsletter to audiobooka dostaniesz za friko.
maryd

PostWysłany: Sob Gru 08, 2012 12:13 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

szczerze to wolę książki anglojęzyczne do nauki angielskiego, mam wrażenie, że szczególnie te z Cambridge, Oxford są lepiej opisane, szczególnie szczególne zagadnienia. Książka Edgarda to gramatyki jest fajna ale raczej dla kogoś kto chce się po prostu nauczyć języka a nie pasjonuje się nim specjalnie. Krótką recenzję napisałem na swoim blogu o tej książce.

PostWysłany: Pon Gru 10, 2012 3:02 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Czy ja wiem. Książka jednak może się szybko zniszczyć, a dodatkowo takie podręczniki są bardzo drogie. Myślę, więc, że lepiej kupić już e-booka i cieszyć się z nauki.

[link usunięty za spam]
ania21_1

PostWysłany: Nie Sty 11, 2015 12:02 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Ja polecam English Grammar in Use - wydawnictwo: Cambridge University Press Wink
marta9055fj

PostWysłany: Sro Sty 21, 2015 12:44 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Ja też polecam książki renomwanych wydawnictw takich jak Oxford czy Cambridge. Ze względu na mniejsze prawdopodobieństwo błędów. Do polskich wydawnictw podchodzę bardzo sceptycznie. Jednak wszystko zależy od tego, na jakim poziomie zaawansowania jesteś
Majaka

PostWysłany: Pią Maj 15, 2015 4:11 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Ja też zwykle korzystałem z podręczników wyd. Oxford lub Cambridge. Choć te drugie wydawały mi się bardziej przyjazna dla użytkownika.
Roger

PostWysłany: Sob Maj 23, 2015 5:48 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Angielski-korepetycje 1, Andrzej Michalski
Angielski-korepetycje 2, Andrzej Michalski
- repetytoria z tysiącami ćwiczeń.
Podstawa.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat