Niech nauka języków stanie się przyjemna

Na forum: pomoc w sprawdzeniu wypracowań, wyjaœnienie gramatyki i ciekawostki językowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   Mapa forum Sitemap

Oficjalne forum serwisu "Język angielski online" :)

REKLAMA

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum językowe Strona Główna » Materiały do nauki
Autor Wiadomość
adictiv

PostWysłany: Pon Paź 27, 2008 6:23 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Witam, to mój pierwszy post więc Witam Wszystkich serdecznie. Jestem uczniem 1 klasy technikum, od lat uczę się niemieckiego. Teraz mam zamiar uczyć się angielskiego, w szkole niestety nie uczą z anglika zupełnie nic :/ Chce uczyć się samodzielnie, na pewno będę systematyczny, zupełnie nie wiem jak zacząć, chce uczyć się za darmo - tzn, jak na razie te podstawy na komputerze bez wkładu finansowego w książki. Proszę o pomoc, jak dobrze zacząć. Od gramatyki ? Słówek ? Mowy czy pisma ? Szukałem w internecie i znalazłem wiele ciekawych stron ale nie wiem zupełnie od czego zacząć.
I najważniejsze - nie miałem styczności z angielskim, a nigdzie nie znalazłem lekcji jak się czyta ? Wydaj mi się to bardzo ważne żebym podczas czytania robił to dobrze. Proszę o pomoc gdzie znajdę lekcje czytania czyli np. że speed to [spid] czyli ee to "i" Razz mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi Razz Z góry bardzo dziękuję za wszelką pomoc.
Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez adictiv dnia Czw Paź 30, 2008 6:28 pm, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
'English for you' teacher

PostWysłany: Wto Paź 28, 2008 12:15 am Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Witam

Proszę skontaktować sie ze mną pomoc@jezykangielski.org
Pomogę dobrać materiały, prześle do samodzielnej nauki. Proszę też obejrzeć lekcje video na stronie jezykangielski.org/video.html Oraz przejrzeć materiały gramatyczne jezykangielski.org/materialy.html

Pozdrawiam
Nauczyciel

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator
Site Admin

PostWysłany: Wto Paź 28, 2008 11:34 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Darmowe materiały znajdziesz m.in. na stronie http://www.jezykiobce.pl/ a wymowę sprawdzisz na http://www.merriam-webster.com/ To doskonały słownik angielsko-angielski, do którego sama często zaglądam Wink

ps. Proszę poprawić temat, bo "prośba" nikomu nic nie mówi.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat