Niech nauka języków stanie się przyjemna

Na forum: pomoc w sprawdzeniu wypracowań, wyjaœnienie gramatyki i ciekawostki językowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   Mapa forum Sitemap

Oficjalne forum serwisu "Język angielski online" :)

REKLAMA

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum językowe Strona Główna » Wypracowania, pomoc w pracach domowych
Autor Wiadomość
kamilb

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2007 7:42 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Witam, mam jako zadanie domowe napisać pocztówkę z Krakowa. zawierając w niej informacje odnośnie tego co robiłem wczoraj? jaka jest pogoda? Jakie ciekawe miejsca zwiedziłem, gdzie się zakwaterowałem. Oto moja propozycja, wiem, że jest w niej mnóstwo błędów i prosiłbym bardzo o pomoc w ich poprawieniu, będę wdzięczny za każdą pomoc.

Cześć Marek,

Jestem na wakacjach w Krakowie. Pogoda w tym mieście jest wspaniała, jest gorąco i bardzo słonecznie. Zatrzymałem się w 3-gwiazdkowym hotelu "Wilga". Wczoraj poszedłem zwiedzać miasto. Byłem na Wawelu, na Zamku Królewskim, oraz zwiedziłem sukiennice. Później byłem na basenie a wieczorem poszedłem do kina. Wracam do Torunia w piątek. Pozdrowienia!

Hi Mark,

I' am on holiday in Kraków. The weather in this Town is great, it's hot and very sunny. I stayed in three-star hotel "Wilga". I went sightseeing town yesterday, i was in Wawel, Royal Castle on the Wawel, and Sukiennice. Later i was in swimming pool and on the evening i go to the cinema. I will back to Thorn in Friday. Greetings!

Jeśli jest angielski odpowiednik Wawelu i sukiennic i ktoś wie jaki to prosiłbym o przetłumaczenie.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat