Niech nauka języków stanie się przyjemna

Na forum: pomoc w sprawdzeniu wypracowań, wyjaœnienie gramatyki i ciekawostki językowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   Mapa forum Sitemap

Oficjalne forum serwisu "Język angielski online" :)

REKLAMA

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum językowe Strona Główna » Korepetycje
Autor Wiadomość
deutsch_via_skype

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 11:52 am Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

witam,
uczę niemieckiego przez Skype i zarówno moi uczniowie jak i ja jesteśmy z tego sposobu nauki bardzo zadowoleni.
Zapraszam na moje strony:
www.smmschule.republika.pl
www.deutsch_via_skype.ekorki.pl
mobile: 609-355-138
deutsch_via_skype@tlen.pl

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
administrator
Site Admin

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 6:30 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Myślę, że każda osoba zainteresowana wolałaby już tutaj, w ogłoszeniu, znaleźć najważniejsze informacje takie jak: doświadczenie, zdobyte certyfikaty i przede wszystkim cena, ponieważ na stronie znalazłam tylko tę za lekcję próbną, a być może będę zainteresowana.

Gość

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 9:32 am Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Już uzupełniam: mam 30 lat, licencjat z niemieckiego, uczę niemieckiego od 10 lat. Mieszkałem kilka miesięcy w Niemczech, pracując zarówno jako aupair-Junge jak i w specycji Kuehne&Nagel we Frankfurcie n.Menem. Te kilka miesięcy było dla mnie lekcją i analizą języka potocznego Niemców. Po przyjeździe do Polski życie zawodowe okręciło się mocno wokół tego języka - dział eksportu w niemieckiej firmie produkującej pralki Bosch i Siemens, spedytor międzynarodowy, eksport okien do Niemiec, Product Manager. Cena za lekcję 30PLN/60 minut przez pierwszy miesiąc, później 25 PLN.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat