Niech nauka języków stanie się przyjemna

Na forum: pomoc w sprawdzeniu wypracowań, wyjaœnienie gramatyki i ciekawostki językowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   Mapa forum Sitemap

Oficjalne forum serwisu "Język angielski online" :)

REKLAMA

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum językowe Strona Główna » Egzaminy językowe, matura 2016
Autor Wiadomość
bedzialka

PostWysłany: Sob Sie 12, 2017 3:52 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

jeżeli o samodzielne przygotowanie do certyfikatu językowego to jedno jest pewne- trzeba bardzo dużo zapału i u mnie bez kursu absolutnie by to nie przeszło, nie mam się nawet co oszukiwać, dlatego od razu wolałam zapisać się na kurs przygotowawczy, wybór padł na lincoln- raz że wiedziałam że cieszą się bardzo dobrą renomą i wielu moich znajomych kończyło u nich kursu na różnych poziomach zaawansowania, a po drugie świetna lokalizacja też do mnie przemówiła bo nie uśmiechało mi się jeżdżenie po mieście w tę i z powrotem a tak to wszystko w centrum
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat