Niech nauka języków stanie się przyjemna

Na forum: pomoc w sprawdzeniu wypracowań, wyjaœnienie gramatyki i ciekawostki językowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   Mapa forum Sitemap

Oficjalne forum serwisu "Język angielski online" :)

REKLAMA

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum językowe Strona Główna » Studia i szkoły językowe
Autor Wiadomość
aggi

PostWysłany: Sob Wrz 11, 2010 6:39 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Poszukuję naprawdę dobrej szkoły językowej. Niestety nie mam zbytniego talentu do języków i boję się o maturę... Czy ktoś mógłby mi polecić jakąś szkołę? Taka z której naprawdę coś wyniosę i zdołam się czegoś nauczyć. Wiem, że bardzo ważna jest praca własna i mam nadzieję, że z dobrym kursem zdołam się należycie przygotować. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi, pozdrawiam Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hauteville

PostWysłany: Sob Wrz 11, 2010 11:22 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Słyszałem, że Axon jest beznadziejny - nie idź tam Wink

Tak poważnie - nie wierz w to, że nie masz talentu do języków Smile Jeśli nauczyłeś się polskiego, to jesteś w stanie opanować każdy inny język, jeśli naprawdę się postarasz. Po prostu staraj się jak najwięcej przebywać w środowisku obcojęzycznym (np. odwiedzaj obcojęzyczne strony internetowe), przerób jakiś naprawdę dobry podręcznik (Assimil, Wiedza Powszechna, albo coś jeszcze innego), ściągnij sobie za darmo Anki do nauki słownictwa, odwiedź mojego bloga (dobra, tu już może trochę się do Axona upodabniam, ale przynajmniej nie żądam za porady 500 złotych Razz ).

Wiem, że to brzmi trochę jak antyreklama szkół językowych, ale wierz mi, wiem co mówię. Najgorsze wyniki za największe pieniądze osiągałem właśnie dzięki szkołom językowym...

Pozdrawiam również Smile

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2010 11:51 am Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

O Axonie słyszałam raczej niewiele, a jeśli już to, że są tam w miarę dobre kursy. Dzięki za ostrzeżenie Wink

Hmm... naprawdę nie mam talentu do języków. Może gdybym siedziała całymi dniami i nocami nad podręcznikami coś by z tego było... No albo chociaż godzinkę dziennie Smile Między innymi dlatego też szukam jakiejś szkoły. Czuję, że sama się nie zmobilizuję tzn coś tam zacznę, coś się pouczę, rzucę w kąt i wrócę "jak mi się przypomni".

No ale dobrze, to skoro szkoła to zły pomysł, to może jakiś prywatny korepetytor? Zastanowię się nad tym... Plus zajęcia dodatkowe, które są prowadzone w moim LO, praca własna... pomyślę. Na bloga też zajrzę, taka ładna reklama, że aż głupio nie skorzystać Wink

I dzięki za pomoc!
agrawka

PostWysłany: Wto Wrz 14, 2010 4:49 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

szkoła z której jestem bardzo zadowolona to Profi-Lingua. Kurs jest stosunkowy niedrogi, świetni lektorzy. Pracować musisz, na pewno, ale jeśli zamierzasz włożyć w naukę trochę wysiłku to jestem pewna, że wiele z zajęć wyniesiesz i maturę zdasz doskonale:) no i trzymam kciuki:)
ludwiczek

PostWysłany: Sob Maj 21, 2016 6:48 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Sam nie chodzłem na kurs maturalny, ale wiem, ze w LINCOLNIE są - chodze tam na zwykłe zajęcia i jestem bardzo zadowolony z poziomu i zaangażowania prowadzących Wink

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat