Niech nauka języków stanie się przyjemna

Na forum: pomoc w sprawdzeniu wypracowań, wyjaœnienie gramatyki i ciekawostki językowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   Mapa forum Sitemap

Oficjalne forum serwisu "Język angielski online" :)

REKLAMA

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum językowe Strona Główna » Materiały do nauki
Autor Wiadomość
Piotr Sikora

PostWysłany: Sob Mar 21, 2015 12:46 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Dzień dobry,
Szukam osób, które zetknęły się z grami językowymi ELI, które dystrybuuje w Polsce księgarnia językowa ettoi.pl. Zauważyłem, że od jakiegoś czasu gry te mają różne dodatki (stworzone przez wyd. ETTOI) takie jak dodatkowe kostki do gry, rozszerzone instrukcje, słowniczki do kopiowania itd. Tutaj jest link: http://www.ettoi.pl/gry-jezykowenowej-odslonie-page-99

Czy orientujecie się na ile te dodatki są pomocne?

Wiem, że na pewno instrukcje po polsku pomagają osobom, które nie znają języka obcego (którego zresztą właśnie się uczą) i to jest bardzo dobre rozwiązanie, natomiast jeżeli gry te wykorzystywane są przez nauczyciela w szkole językowej, to wiadomo, że może on równie dobrze przeczytać instrukcję po angielsku. Z drugiej strony czytałem, że instrukcje polskie zawierają różne dodatkowe scenariusze rozgrywek i pomyły, więc chyba jednak są lepsze. Konsultant metodyczny księgarni językowej ettoi.pl przekonał mnie, że ta wersja jest rzeczywiście lepsza i bogatsza, ale chciałbym jeszcze zasięgnąć opinii innych lektorów. Tu przykładowa gra: http://www.ettoi.pl/jezyk-angielski-gry-i-zabawy-jezykowe-c-54_55/gra-jezykowa-my-shopping-list-p-2481

Pozdrawiam,
Piotr
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat