Niech nauka języków stanie się przyjemna

Na forum: pomoc w sprawdzeniu wypracowań, wyjaœnienie gramatyki i ciekawostki językowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   Mapa forum Sitemap

Oficjalne forum serwisu "Język angielski online" :)

REKLAMA

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum językowe Strona Główna » Materiały do nauki
Autor Wiadomość
M_Adix

PostWysłany: Sob Gru 17, 2011 3:51 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Siema!
Mam zamiar w najbliższym czasie kupić sobie książkę do samodzielnej nauki angielskiego. Moim celem jest przygotowanie do matury rozszerzonej jak i późniejsza nauka.
Zastanawiałem się nad:
English grammar in use[Murphy]/Advanced grammar in use[Hewnigs], a Advanced Language Practice[Vince](ew. FCE?)
I tu moje pytanie, jakie książki polecacie, czy ww są dobrym wyborem, która z nich jest lepsza? Czy poradzę sobie z tymi lepszymi częściami książek(advanced), w dużym stopniu różnią się od tych z niższym poziomem? Proszę o opinię, szczególnie tych którzy mieli styczność z tymi książkami, jak się czujecie po ich przerobieniu, jak wygląda sprawa z ćwiczeniami(za dużo, w sam raz, za mało)?
Za wszystkie komentarze dziękuje!
Pozdrawiam i skoro już nie długo święta więc Marry Christmas!:)
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ŁukaszAdam

PostWysłany: Wto Lut 21, 2012 9:37 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Znam tylko Murphyego, jest fajny. Jeśli jeszcze nie kupiłeś którejś z tych książek, to może zdobądź je wszystkie z alternatywnego źródła Smile

PostWysłany: Nie Sty 11, 2015 11:59 am Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Ja używałam świetnego podręcznika : " Oxford Matura Trainer" jest na prawdę niezły Smile
ania21_1

PostWysłany: Nie Sty 11, 2015 12:11 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Zajrzyj tu https://www.busuu.com/nauka-rosyjskiego-przez-internet myślę , że pomogłam choć trochę Smile
marta9055fj

PostWysłany: Sro Sty 21, 2015 12:41 pm Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem Back to top

Wszystkie pozycje są świetne. Jeśli jednak nie jesteś jeszcze na poziomie Advanced, warto zacząć od Murphy'ego. To doskonała baza najważniejszych zagadnień gramatycznych i spokojnie wystarcza do poziomu FCE, do matury zresztą też.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat